Updated Fixtures Fri 22nd Mar - Tue 26th Mar

Updated Fixtures Fri 22nd Mar - Tue 26th Mar

March 19, 2019

FRIDAY 22NDMARCH

MUNSTER SENIOR CUP FINAL

Cork City FC v  Midleton, Turners Cross, 7.30pm  (G.Kelly, M.O.Connell, D.Fogarty, D.Coleman)

BEAMISH STOUT SENIOR 1STDIVISION

Carrigaline Utd v  Everton, Ballea Park, 7.45pm  (S.O.Flynn)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Blarney Utd  v  Leeside, O’Shea Park, 7.45pm  (T.Goggin)

 

SATURDAY 23RDMARCH

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Ringmahon Rgs v  Douglas Hall, Ringmahon Park, 2pm  (D.Deady, K.Callanan, T.Kelleher)

BEAMISH STOUT SENIOR 1STDIVISION

Park Utd  v  St Mary’s, Brigown Park, 2pm  (D.Coleman) 

BEAMISH STOUT SENIOR 2NDDIVISION

Bandon  v  Ballinhassig, Town Park, 2pm  (S.O.Flynn)

Riverstown  v  Youghal Utd, G.A.C.A. 2pm  (R.O.Leary)

JOHN HAYES TROPHY 1STROUND 

Crosshaven  v  Corinthians Academicals, Camden, 2pm  (M.Rajszczak)

JOHN HAYES TROPHY 2ndROUND 

Cobh Wanderers v  Glasheen, Old Church Park, 2pm  (P.McAuliffe)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Everton  v  Douglas Hall, Everton Park, 2pm  (JP.Grey)

Carrigaline Utd v  College Corinthians, Ballea Park, 5pm  (T.Kelleher)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Carrigaline Utd A v  Fermoy, Ballea Park, 2pm  (TBC)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

U.C.C. Academicals v  Mayfield Utd, The Farm, 2pm  (M.O.Connell)

 

SUNDAY 24THMARCH

FAI NEW BALANCE INTERMEDIATE CUP SEMI FINAL

Avondale Utd v  Rockmount, Avondale Park, 12noon  (K.Callanan, C.Braganza, J.Hennessy, D.Deady)

BEAMISH STOUT SENIOR CUP 1STROUND

Leeside  v  Kilworth Celtic, Leeside Park, 10.45am  (T.Kelleher)

BEAMISH STOUT SENIOR 1STDIVISION

Kinsale  v  Castleview, Madden Park, 10.45am  (A.Buttimer)

Wilton Utd  v  Blarney Utd, Pat Bowdren Park, 10.45am  (G.Kelly)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Ringmahon Rgs B v  Leeds, Ringmahon Park, 10.45am  (S.O.Flynn)

U.C.C.  v  Ringmahon Rgs, The Farm, 10.45am  (T.Goggin)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Park Utd  v  Wilton Utd, Brigown Park, 10.45am  (M.O.Connell)

Everton Utd  v  Passage, Everton Park, 10.45am  (JP.Grey)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Bandon  v  Kilreen Celtic, Town Park, 10.45am  (M.Rajszczak)

Avondale Utd A v  Midleton, Avondale Park, 3pm  (R.O.Leary)


MONDAY 25THMARCH

BEAMISH STOUT FLOODLIT LEAGUE

Mayfield Utd v  Crofton Celtic, Moneygourney, 8pm  (P.McAuliffe)

Douglas Hall v  Leeds, Moneygourney, 9pm  (P.McAuliffe)

 

WEDNESDAY 27THMARCH

O’CONNELL CUP SEMI FINAL

U.C.C.  v  College Corinthians, The Farm, 7.30pm  (F.Murphy, D.Fogarty, K.O.Sullivan)

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Midleton  v  Douglas Hall, Knockgriffin Park, 7.30pm  (S.O.Flynn, D.Deady, J.Hennessy)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE CUP FINAL

Avondale Utd v  Cobh Wanderers, Turners Cross, 7.30pm  (C.Braganza, P.Braganza, R.O.Leary)