Upcoming Events

Provisional Fixtures Fri 25th Jan - mon 28th Jan   15/01/2019

FRIDAY 25THJANUARY

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Rockmount  v  Mayfield Utd, Rockmount Park, 7.45pm  (S.O.Flynn, D.Deady, M.O.Connell)

Midleton  v  Ringmahon Rgs, Knockgriffin Park, 7.45pm  (F.Murphy, K.Callanan, P.Braganza) 

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Carrigaline Utd v  U.C.C,  Ballea Park, 7.45pm  (J.Hennessy)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Douglas Hall Ath v  Mayfield Utd, Moneygourney, 7.45pm  (J.Walsh)

Youghal Utd  v  Avondale Utd A, Adrath Park, 7.45pm  (P.McAuliffe)


SATURDAY 26THJANUARY

POP KELLER CUP 2NDROUND

Blarney Utd  v  Park Utd, O’Shea Park, 2pm  (T.Kelleher)

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

Douglas Hall v  Avondale Utd, Moneygourney, 2pm  (D.Fogarty, E.McNally, K.Callanan)

BEAMISH STOUT SENIOR 1STDIVISION

Everton  v  Kinsale, Everton Park, 2pm  (D.Deady)

BEAMISH STOUT SENIOR 2NDDIVISION

Bandon  v  Ballinhassig, Town Park, 2pm   (M.O.Connell)

Fermoy  v  Riverstown, Carrig Park, 2pm  (R.O.Leary)

MUNSTER JUNIOR CUP 4thROUND

Avondale Utd v  Clen Celtic, Avondale Park, 2pm  (S.O.Flynn, D.Coelman, F.Murphy)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Ringmahon Rgs B v  Rockmount, Ringmahon Park, 2pm  (JP.Grey)

College Corinthians v  Ringmahon Rgs, Castletreasure, 2pm  (P.McAuliffe)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Carrigaline Utd A v  St Mary’s, Ballea Park, 2pm  (M.Rajszczak)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Midleton  v  Tramore Ath, Knockgriffin Park, 7pm  (D.Coleman)

 

SUNDAY 27THJANUARY

POP KELLER CUP 2NDROUND

Leeside  v  Carrigaline Utd, Leeside Park, 10.45am  (D.Fogarty)

BEAMISH STOUT SENIOR PREMIER DIVISION

College Corinthians v  U.C.C. Castletreasure, 10.45am  (F.Murphy, S.O.Flynn, J.Hennessy)

Cobh Wanderers v  Leeds, Old Church Park, 10.45am  (D.Deady, D.Coleman, T.Kelleher)

BEAMISH STOUT SENIOR 1STDIVISION

Wilton Utd  v  Castleview, Pat Bowdren Park, 10.45am  (K.Callanan)

BEAMISH STOUT SENIOR 2NDDIVISION

Mallow Utd  v  Casement Celtic, Town Park, 10.45am  (E.McNally)

MUNSTER JUNIOR CUP 4thROUND

Leeds  v  Grattan Utd, Leeds Park, 10.45am  (M.O.Connell, R.O.Leary, JP.Grey)

Piltown Utd  v  Everton Utd, Piltown, 2pm  (WDL)

Geraldines  v  Douglas Hall, Garryown, 2.15pm  (LDL)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Park Utd  v  Leeside, Brigown Park, 10.45am  (M.Rajszczak)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

U.C.C. Academicals v  Glasheen, The Farm, 10.45am  (P.McAuliffe)

Kilreen Celtic v  Corinthians Academicals, Murphy’s Farm, 10.45am  (T.Goggin)


MONDAY 28THJANUARY

BEAMISH STOUT FLOODLIT

Mayfield Utd v  Ringmahon Rgs, Moneygourney, 7pm  (P.Braganza)

Wilton Utd  v  Cobh Wanderers, Moneygourney, 8pm  (J.Walsh)

Rockmount  v  St Mary’s, Moneygourney, 9pm  (J.Walsh)